Важливо знати!

інтер'єрна фарба

У розписі інтер'єру використовуються екологічно чисті акрилові фарби. У акрилу є маса плюсів. Він сохне швидше інших матеріалів, а після висихання не має запаху. Готове зображення покривається лаком, що дає можливість робити вологе прибирання стін. Акрилова розпис абсолютно безпечний, її можна виконувати навіть в дитячих кімнатах

екстер'єрна фарба

Для зовнішніх фарбувальних робіт фасадів майстри застосовують спеціальні акрилові фарби. Вони прекрасно витривалі зовнішньому впливу і мають більші декоративними можливостями. Колірна палітра фасадних матеріалів настільки різноманітна, що дозволяє писати повноцінні картини. Ці фарби довговічні і не вимагають догляду.

підготовка стіни

Перший крок в декоруванні стін - підготовка поверхні до фарбування. Підготовка стін під фарбування буває різною і може включати:

видалення старої фарби і штукатурки;
вирівнювання нерівностей стіни;
шпаклівку тріщин і зазорів;
оштукатурювання стіни;
нанесення грунтовки.
Нанесення грунтовки на шпаклівку обов'язково, оскільки від цього залежить довговічність покриття. Грунтовка покращує зчеплення фарби з поверхнею.

При підготовці стіни до нанесення зображення, необхідно досліджувати поверхню на наявність плям цвілі і грибків. Всі забруднення подібного роду видаляються в обов'язковому порядку або обробляються спеціальним складом.

До початку декоративного фарбування стіни виконуються всі необхідні роботи з вирівнювання стін і дверних коробок, прокладання проводки, встановлення розеток і т.п.

Після підготовки стіни під фарбування з приміщення прибираються сміття і пил.

Захист меблів і поверхонь

При виконанні художнього розпису стін, інші поверхні закриваються поліетиленом і спеціальною плівкою. Всі предмети меблів і поверхня підлоги, а також підвіконня і батареї (якщо вони не підлягають декоративної фарбування) накриваються захисним матеріалом.

флюоресцентні фарби

Часто аерографія використовується в ресторанах, нічних клубах, кафе, оскільки здатна замінити багато елементів декору. Використання флуоресцентних фарб дає можливість створювати унікальний світловий дизайн з приголомшливими ефектами, які здатні значно підвищити статус закладу і залучити нових відвідувачів.

Велика колірна гамма флуоресцентних фарб дає можливість реалізувати дизайн будь-якої складності і зробити інтер'єр неповторним, створюючи різноманітні ілюзії і ефекти. Для досягнення більшого ефекту, флуоресцентну розпис можна нанести на об'ємні елементи і рельєфи, тим самим надаючи фактурність художнього розпису стін.

Ми використовуємо сучасні, екологічно чисті матеріали, стійкі до вигорання і стирання, що є гарантією якості виконаних робіт.

Немає коментарів:

Дописати коментар